pl_portal.jpg
baner-artvector.jpg
baner-canalcluster.jpg
baner-intcanalpromo.jpg
baner-polskiład.png
baner-czystepowietrze.png
baner-poryby.png
baner-katalogimprez.gif
b1.png
b2.png
b3.png
b4.png
baner-biblioteka.jpg
baner-kalendarz.jpg
baner-odpady.jpg
a3.jpg
baner-esesja.jpg
rcl.png
cyfrowy urząd baner.png
obywatel_slider.jpg
Mikroporady.jpg
Twoj_e-PIT_baner.png
logo.png
               
 
grafika
Internetowa Platforma Informacji Turystycznej e-Canal
03-10-2022 Anna Jadeszko
Powrót
Drukuj
Pdf
Zgłoś
nieścisłość

W ramach projektu nr PBU3/1045/20 pn. „Zintegrowany system promocji strefy Kanału Augustowskiego jako unikalnego transgranicznego produktu turystycznego” została wykonana i uruchomiona Internetowa Platforma Informacji Turystycznej, dostarczająca pełnej, różnorodnej i kompleksowej informacji o ofercie turystycznej obszaru Kanału Augustowskiego na jego odcinku pomiędzy Miastem Augustów (PL), a Miastem Grodno (BY).

www.ecanal.plaska.pl

Nowoczesna internetowa platforma informacji turystycznej w pełni dedykowanej turystyce w całym rejonie Kanału Augustowskiego w Polsce i Białorusi gromadzi dostępne dane i zapewnia łatwy i intuicyjny dostęp do pełnej oferty turystycznej obszaru.

Na Platformie (e-Canal) dostępne są informacje dotyczące miedzy innymi: zakwaterowania, gastronomii, usług turystycznych i okołoturystycznych obu regionów, szlaków turystycznych, zabytków i obiektów chronionych, a także dziedzictwa kulturowego obu obszarów.

Platforma ma charakter otwarty i kompleksowy, każdy zainteresowany podmiot będzie mógł zamieścić swoją ofertę.

Portal E-Canal jest bezpłatną platformą informacyjną na temat turystyki na obszarze transgranicznym Kanału Augustowskiego. Strona internetowa jest dostępna w trzech wersjach językowych: PL, RU, EN.

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
Pdf
Zgłoś
nieścisłość