pl_portal.jpg
baner-artvector.jpg
baner-canalcluster.jpg
baner-intcanalpromo.jpg
baner-polskiład.png
baner-czystepowietrze.png
baner-poryby.png
baner-katalogimprez.gif
b1.png
b2.png
b3.png
b4.png
baner-biblioteka.jpg
baner-kalendarz.jpg
baner-odpady.jpg
a3.jpg
baner-esesja.jpg
rcl.png
cyfrowy urząd baner.png
obywatel_slider.jpg
Mikroporady.jpg
Twoj_e-PIT_baner.png
logo.png
               
 
grafika
Ferie zimowe w Gruszkach
19-02-2016 Barbara Wasilewska
Powrót
Drukuj
Pdf
Zgłoś
nieścisłość

            W pierwszym tygodniu ferii Świetlica i Biblioteka zorganizowały dzieciakom zajęcia. Program był bardzo ciekawy i  bogaty.  Uczestnicy  mogli  się zrelaksować po ciężkim okresie nauki i przygotować się do kolejnych miesięcy ciężkiej pracy. Zajęcia odbywały się w godzinach od 11.00 do 15.00.
           W poniedziałek w planie były gry i zabawy, można było wykazać się w rozwiązywaniu krzyżówek i w przeróżnych grach. Kolejnego dnia wszyscy byli pochłonięci wykonywaniem skrzatów i pingwinów pod okiem Pani Marysi.
           Środa minęła bardzo szybko i na słodko, zajmowaliśmy się wypiekaniem ciasteczek. Była super zabawa, a potem degustacja przy herbatce .
           W następnym dniu powtórnie odwiedziła nas Pani Marysia i dzieciaki mogły zapoznać się ze sposobem wyplatania wikliny papierowej. Efektem ciężkiej pracy były wazony i koszyczki.  Kolejnego dnia było śpiewająco i tanecznie. Dzieciaki śpiewały karaoke. W przerwie każdy wykazał się talentem kulinarnym i wykonał własną sałatkę owocową, a po nabraniu sił tańczono przy wykorzystaniu gry telewizyjnej.
           Zakończeniem ferii było ognisko na szkolnym boisku, pieczenie kiełbasek i zabawy na powietrzu. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za miło spędzony czas.

 

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
Pdf
Zgłoś
nieścisłość