b1.png
b2.png
b3.png
b4.png
baner-biblioteka.jpg
baner-kalendarz.jpg
baner-odpady.jpg
a3.jpg
baner-esesja.jpg
rcl.png
cyfrowy urząd baner.png
obywatel_slider.jpg
Mikroporady.jpg
Twoj_e-PIT_baner.png
logo.png
               
 
Informacja o kastracji i sterylizacji psów lub kotów na terenie Gminy Płaska w 2021 roku
16-03-2021 Jacek Nasewicz
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość

I n f o r m a c j a
o kastracji i sterylizacji psów i kotów na terenie Gminy Płaska w 2021 roku


   Wójt Gminy Płaska informuje, że od dnia 17 marca 2021 r. do 10 grudnia 2021 r. w Lecznicy Zwierząt HIRON Leszek Czokajło, ul. Żurawia 6, 16-300 Augustów w godz. 8.00 – 17.00, będzie możliwość skorzystania z usługi weterynaryjnej polegającej na zabiegu sterylizacji lub kastracji psów lub kotów posiadających właściciela z terenu Gminy Płaska.
Zabieg finansowany jest przez Gminę Płaska i Związek Komunalny BIEBRZA. Właściciel lub Opiekun psa lub kota będzie zobowiązany do sfinansowania części kosztów zabiegu w wysokości 30 zł.
Po wykorzystaniu środków finansowych Związku Komunalnego Biebrza i Urzędu Gminy Płaska, Właściciel lub Opiekun psa/kota będzie zobowiązany do sfinansowania 100% kosztów zabiegu.
Warunkiem skorzystania z zabiegu jest wypełnienie przez właściciela/opiekuna psa/kota formularza „Wniosek o wykonanie i częściowe sfinansowanie zabiegu sterylizacji/kastracji” i podpisanie go w Urzędzie Gminy Płaska, 16-326 Płaska 53.
Formularze dostępne są w Urzędzie Gminy Płaska lub na stronie internetowej www.plaska.pl oraz na http://bip.ug.plaska.wrotapodlasia.pl/druki--formularze/rolnictwo--lesnictwo--ochrona-srodowiska/
Program sterylizacji/kastracji psów i kotów współfinansowany przez Gminę Płaska skierowany jest do właścicieli psów/kotów mieszkających na terenie Gminy Płaska.


Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość