cyfrowy urząd baner.png
obywatel_slider.jpg
b1.png
b2.png
b3.png
b4.png
baner-kalendarz.jpg
a3.jpg
rcl.png
baner-esesja.jpg
Mikroporady.jpg
Twoj_e-PIT_baner.png
logo.png
               
 
baner650.gif
Nabór wniosków w Stowarzyszeniu LGR „Pojezierze Suwalsko-Augustowskie”
06-03-2019 Anna Jadeszko
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość

Informujemy, iż Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Pojezierze Suwalsko-Augustowskie” ogłosiło w dniu 4.03.2019 r. nabór wniosków w ramach Priorytetu 4 zawartego w Programie Operacyjnym “Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020 w zakresie działania: realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność.

Przedmiotem naboru są operacje realizowane w ramach „Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2022” obejmujące następujące przedsięwzięcia:

* Podnoszenie wartości produktów, tworzenie miejsc pracy, zachęcanie młodych ludzi i propagowanie innowacji na wszystkich etapach łańcucha dostaw produktów w sektorze rybołówstwa i akwakultury.

* Wspieranie różnicowania działalności w ramach rybołówstwa przemysłowego i poza nim, wspieranie uczenia się przez całe życie i tworzenie miejsc pracy na obszarze LSR Pojezierze Suwalsko-Augustowskie.

* Wspieranie i wykorzystywanie atutów środowiska na obszarze LSR Pojezierze Suwalsko-Augustowskie, w tym operacje na rzecz łagodzenia zmiany klimatu.

* Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego rybołówstwa i akwakultury.

Termin składania wniosków: 29 marca 2019 r. - 30 kwietnia 2019 r.

Treść pełnego ogłoszenia wraz z załącznikami i dokumentacją konkursową znajduje się na stronie internetowej Lokalnej Grupy Rybackiej: www.lgr-pojezierze.eu oraz w Biurze Stowarzyszenia w Suwałkach, ul. Wesoła 22.

Szkolenie dla potencjalnych Wnioskodawców i Beneficjentów z terenu Gminy Płaska odbędzie się w terminie 11 marca 2019 r. (poniedziałek) godz. 13.00 w Centrum Informacji Turystycznej w Płaskiej.

Szkolenie dotyczące zasad przyznawania pomocy w ramach priorytetu 4 PO RYBY 2014-2020 poprowadzą pracownicy Biura Lokalnej Grupy Rybackiej.

 

 

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość